COACHINGWiele osób ma niezrealizowane pomysły, marzenia czy cele. Ciągle o nich myślą, ale tysiące spraw życia codziennego sprawia, że na te ważne rzeczy nie ma już czasu. Od jutra zacznę się odchudzać, może w przyszłym roku wreszcie zmienię pracę, jak tylko znajdę wolny czas, wezmę się za pisanie książki...Problem w tym, że albo nigdy nie nadchodzi odpowiedni moment albo zniechęceni własną niemocą przestajemy juz wierzyć, że kiedykolwiek podejmiemy wyzwanie...

Dla wszystkich, którzy pragną zmienić coś w swoim życiu, osiągnąć jakiś cel lub po prostu zastanowic się głębiej nad swoimi priorytetami, coaching jest doskonałą metodą. Coach jest naszym partnerem w procesie, jego zadaniem jest wspierać, motywować, niejako z dystansu pokazywać inną perspektywę.

Istotnym elementem coachingu jest partnerska relacja i wzajemne zaufanie między  coachem, a   klientem. Jednym z podstawowych wymogów kodeksu etycznego ICF, w oparciu o który pracujemy jest zasada absolutnej poufnośći.

Coaching jest dla osób, które są gotowe podjąć się pracy nad sobą. Coaching może dotyczyć różnorodnych obszarów: biznesu, rozwoju osobistego, rozwoju kariery, finansów, zdrowia, relacji, związków i innych, jakie wynikają z potrzeb klienta. Sesja coachingowa trwa zwykle od 45 minut do półtorej godziny. Jednakże długość i ilość sesji coachingowych zależy od specyfiki pracy i problemów podjętych przez klienta. Jest to każdorazowo uzgadniane indywidualnie z klientem, po zbadaniu jego potrzeb. Sesje są całkowicie poufne.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną sesję zerową.


Nasza Oferta

- Warsztaty Rozwojowe (z elementami coachingu i pracy z ciałem)

Warsztaty rozwojowe dla młodzieży "Out of the box" ("Wyjdź poza ograniczenia").
Warsztaty z komunikacji / rozwojowe dla studentów.
Warsztaty z komunikacji / rozwojowe dla nauczycieli.
Warsztaty z samoobrony werbalnej.
Warsztaty z motywacji.

Indywidualne sesje coachingowe.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
tel.+48 609 103 838