SZTUKA AUTOPREZENTACJI

(SZKOLENIE DWUDNIOWE)

 

CENA PROMOCYJNA:  590 ZŁ

 

CENA POZA PROMOCJĄ: 690 ZŁ

 

Drodzy  konsultanci, ludzie biznesu, coachowie!

  • Czy boisz się mówić na forum lub nie do końca jesteś przekonany, że robisz to z charyzmą? 
  • Czy masz pewność, że Twoje prezentacje w Power Point są zgodne z najnowszymi trendami?
  • Chcesz poznać, jakie są Twoje mocne strony w autoprezentacji?

poznaj Sztukę Autoprezentacji,
by łatwiej, skuteczniej i
z większą pewnością siebie
promować swoje usługi


Dla kogo jest to szkolenie?
Dla coachów, trenerów, konsultantów, ludzi biznesu, którzy chcą promować siebie, by skutecznie sprzedawać swoje usługi.

Czego się nauczysz?

  • Jak w 30 sekund przedstawić siebie i swoją usługę ( „Elevatorpitch”).
  • Jak w 3 minuty opowiedzieć o sobie i swoim stylu pracy na konferencji lub przyjęciu.
  • Jak "mocno" rozpocząć i zakończyć dłuższą prezentację swojej firmy.
  • Jak przygotować nowoczesną prezentację twoich usług w PowerPoint.

W jaki sposób?

Przede wszystkim ćwicząc pod okiem kamery, dzięki której ujrzysz siebie oczami klienta. Kamera niczym neutralny obserwator, zarejestruje całość twojego przekazu : jego warstwę słowną jak i komunikację pozawerbalną.
Każde kolejne nagranie będzie okazją do natychmiastowego wdrażania zmian i wypracowania Twojego indywidualnego stylu autoprezentacji. Dzięki temu wzmocnisz swoją pewność siebie, wyeliminujesz gesty, które zagłuszają twój przekaz, a w zamian rozwiniesz  zachowania wzmacniające Twoją wiarygodność.

Dzięki pracy z kamerą nauczysz się:

jak szybko i naturalnie nawiązywać więź ze swoimi rozmówcami
jak sprawić, by Twoi klienci poczuli się zauważeni i wysłuchani oraz chcieli kupić Twoje usługi!

Dlaczego to jest ważne?
W dzisiejszych czasach same umiejętności nie wystarczą. Wygrywa ten, kto potrafi zaprezentować je w atrakcyjnej formie. Dzięki Sztuce Autoprezentacji będziesz skutecznie sprzedawał/a swoje usługi i sprawisz, że zadowoleni klienci będą do Ciebie wracali.

W programie między innymi :
•  tworzenie atrakcyjnej wypowiedzi dla wzrokowców, słuchowców i kinestetyków
•  odwoływanie się do wszystkich poziomów logicznych słuchaczy (Model Diltsa)
• techniki koncentracji i obniżania napięcia
• dostrajanie się i spójność komunikatów
• kontakt wzrokowy
• postawa ciała i ruch
• mimika i gestykulacja
• ton głosu
• cisza i wypełniacze ciszy
• zmiana tempa i melodii wypowiedzi

Warszaty prowadzi:

Magdalena Giec:akredytowany coach ICF (PCC), MBA, lider poznańskiego oddziału ICF Polska. Absolwentka Erickson College International, gdzie ukończyła program akredytowany przez International Coach Federation „The Art and Science of Coaching”, Train the Trainer : Standing in Contribution oraz NASA leadership coaching.
Jako wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu prowadzi zajęcia z autoprezentacji oraz coachingu. Uczestnikami jej treningów autoprezentacji są negocjatorzy, pracownicy PR, urzędnicy państwowi oraz menedżerowie (m.in. Grupy Allegro). 

Angażuje się w programy pomagające młodym ludziom budować klarowną wizję swojego biznesu i umieć o niej opowiadać potencjalnym inwestorom oraz klientom (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, „Coach dla studenta” – nowatorski program WSB w Poznaniu).

Jako coach pomaga ludziom, którzy są żywo zainteresowani podnoszeniem jakości swojego życia, czynić niemożliwe możliwym, możliwe łatwym, a łatwe eleganckim.

 

 

SZTUKA AUTOPREZENTACJI

W pędzącym świecie, w którym przypadkowa rozmowa z nieznajomym w kawiarni, na przyjęciu, w samolocie, może być początkiem rozmowy kwalifikacyjnej lub współpracy biznesowej, umiejętność dobrego zaprezentowania siebie i swoich pomysłów jest podstawą sukcesu.

Być może przeczytałeś już nie jedną książkę na temat robienia dobrego wrażenia, może brałeś udział w jakimś szkoleniu. Ale czy jesteś przygotowany?

 

                                              

Nasze ciało uczyło się wystąpień publicznych i prowadzenia rozmów z osobami wyżej postawionymi w hierarchii w przedszkolu i w szkole. Część nawyków ruchowych z tamtych lat wciąż bierze górę w sytuacji stresowej. Gdy umysł świadomy gorączkowo myśli o tym, CO powiedzieć, nasza podświadomość przejmuje kontrolę nad tym JAK to zrobić. Mowa ciała, spojrzenie, ton głosu pozostają w gestii automatycznego pilota.

Pytanie brzmi: Kiedy ostatnio zmieniałeś mu oprogramowanie?

 

Ludzie zgłaszający się do specjalisty od autoprezentacji myślą, że nauczą się „sztuczek”, które pomogą dobrze wypaść w oczach innych. Zadomowił się u nas mit, że wystarczy odpowiednio złożyć ręce, spojrzeć w kamerę, dobrać kilka manipulujących słów, odpowiedni kolor krawata i twarzową koszulę, i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki stajemy się atrakcyjni i mądrzy. Nic bardziej mylnego! Udawanie kogoś, kim się nie jest, czyli noszenie maski jest niezwykle kosztowne energetycznie. Istnieje coś takiego jak twarz pokerzysty, ale nie ma ciała pokerzysty. I ludzie szybko to wyczuwają!

 

Pewność siebie i poczucie własnej wartości wzrasta tylko dzięki zdobytemu doświadczeniu. Jedni latami uczą się na własnych błędach, inni podpierają się technikami manipulacyjnymi. A przecież wystarczy praktykowanie „na sucho”, jak sportowcy, którzy, zanim staną do zawodów, cierpliwie ćwiczą bez widowni na trybunach.

Zamiast masek, trików i technik manipulowania wrażeniem, zachęcam do przyjrzenia się sobie okiem zewnętrznego obserwatora. To niezwykłe jak mało jesteśmy świadomi wrażenia, jakie robimy na innych. Wyłączenie autopilota i świadoma obserwacja swoich zachowań może nam pomóc wydobyć z siebie naturalną elegancję i wewnętrzną siłę.

 

Zwykła kamera w komputerze może okazać się naszym wielkim sojusznikiem. Neutralna i nie osądzająca, uświadomi nam, z których nawyków już czas zrezygnować.