Specjalizujemy się w efektywnym uczeniu komunikacji językowej.
Szkoła posiada sprawdzony, nowoczesny autorski program nauczania mający na celu wykształcenie swobody komunikowania się w języku obcym. Szkołą kieruje koordynator metodyczny Beata Nowicka, absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Stosujemy techniki oparte na  metodach wykorzystywanych w Europie, USA i Kanadzie (głównie metoda komunikatywna, metoda bezpośrednia). Starannie wybieramy podręczniki, tak aby były aktualne i zawierały interesujące i użyteczne treści.   Dodatkowo przygotowujemy gry językowe, quizy, wycinki z prasy obcojęzycznej, Internetu, które mają na celu stymulowanie mówienia i pobudzanie kreatywności. Zajęcia prowadzone są w sposób dynamiczny i interaktywny. Praca w parach, grupach, metodą projektu, burzy mózgów umożliwiają stworzenie sytuacji z życia codziennego, w których uczniowie spontanicznie i chętnie komunikują się w języku obcym, dyskutują, odgrywają scenki sytuacyjne.

Nasza skuteczność polega na uczeniu komunikacji już od pierwszych zajęć, nawet z zupełnie początkującymi, a misją naszego studia jest ułatwianie studentom jak najszybszego przełamania bariery językowej.
Jesteśmy zespołem lektorów młodych duchem, pasjonujących się nauczaniem, lubiących pracę z ludźmi. Chcemy przekazać nasz entuzjazm uczniom i pokazać, że uczenie się języka nie musi być żmudne ani nudne. W naszej szkole bardzo dbamy o miłą atmosferę na zajęciach, a niewielka liczba osób w grupie sprawia, że nikt nie czuje się anonimowy.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które na lekcjach patrzą w podłogę i boją się odezwać, to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci przełamać Twój strach. Jeżeli zdarzało Ci się  zasnąć z nudów na lekcjach w  szkole, to mamy coś dla Ciebie. Na naszych zajęciach pobudzimy Twoją kreatywność. Jeżeli próbowałeś różnych metod i wydaje Ci się, że już nigdy nie nauczysz się języka, pokażemy Ci, że to łatwiejsze niż myślisz. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Potrafimy nauczyć każdego! Nie przerażają nas Wasze błędy, przeciwnie, cieszymy się, gdy próbujesz, eksperymentujesz, najważniejsze jest odważyć się mówić.

 Zajęcia w kameralnej grupie umożliwiają prowadzenie autentycznej rozmowy, dają możliwość poznania się nawzajem i bezstresowego wyrażania swych opinii.


Jesteśmy skuteczni, a zawdzięczamy to:

  • przyjaznej i otwartej atmosferze sprzyjającej uczeniu się,
  • lekcjom prowadzonym całkowicie w języku docelowym
  • 90% czasu zajęć to komunikacja werbalna,
  • naciskowi na zdobywanie praktycznych umiejętności,
  • dużej ilości słownictwa, powtarzanego i stosowanego na zajęciach,
  • dyskusjom na tematy dotyczące realiów życia codziennego, zawodowego oraz „gorących tematów” ze świata.