Beata Nowicka

Współwłaścicielka i założycielka Studia Języków Obcych oraz Centrum Edukacji i Rozwoju EUROCENTER.

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania w Szczecinie i Uniwersytetu Illinois, USA.  Ma wiele zawodów: lektor, mediator, trener, certyfikowany coach ICF. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych ICF.
Stale rozwija swoje kompetencje, bierze udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych coachów w kraju i zagranicą m.in warsztaty z dr Richardem Bolstadem ( Model Resolve, "the Wheel of Change"), z Maciejem Bennewiczem (Coaching Tao).
Jest członkiem - założycielem szczecińskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia ICF Global. Prowadzi zajęcia z języka angielskiego, warsztaty z kreatywności, warsztaty teatralne, warsztaty dla nauczycieli. Stworzyła autorski program coachingowy dla młodzieży i dorosłych "Out of the Box - Wyjdz poza ograniczenia". Edukacja jest jej wielką pasją. Uwielbia rozmowy z ludzmi, muzykę, teatr, sztukę. Angażuje się w akcje społeczne i charytatywne.

   

Studio Języków Obcych 

Studio Języków Obcych Eurocenter powstało w roku 1995. Specjalizujemy się w efektywnym uczeniu komunikacji językowej. Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi a także udzielamy korepetycji z różnych przedmiotów. Oferujemy wysokiej jakości kursy opracowane z uwzględnieniem wieku i możliwosci percepcyjnych słuchaczy. Stosujemy techniki oparte na metodach wykorzystywanych w Europie, USA i Kanadzie (głównie metoda komunikatywna).
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. od początku naszej działlności prowadzimy kursy dla firm i instytucji. Ponadto, organizujemy obozy językowe dla dzieci i młodzieży.  Współpracujemy ze szkołami w Wielkiej Brytanii.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godz. popołudniowych i porannych. 
 
 

Centrum Edukacji i Rozwoju 

Posiadamy 17 lat doświadczenia w efektywnym uczeniu komunikacji  językowej i interpersonalnej. W 2011 roku wprowadziliśmy do naszej oferty warsztaty rozwojowe z elementami coachingu,   coaching grupowy i indywidualny. Naszą wizytówką jest autorski warsztat rozwojowy dla młodzieży z elementami coachingu „Out of the Box” („Wyjdź poza ograniczenia”), który możemy przeprowadzić na terenie szkoły, w naszym ośrodku lub w innym, uzgodnionym miejscu. Prowadzimy także szkolenia z motywacji, autoprezentacji, asertywności, zarządzania, radzenia sobie ze stresem, trening TZA (trening Zastępowania Agresji) . Współpracujemy z wybitnymi trenerami z Polski i zagranicy. Organizujemy szkolenia  na zlecenie firm. Stale doskonalimy też swój warsztat, bierzemy udział w szkoleniach typu Train the Trainer.

 

 

Współpracowaliśmy m.in. z:
clients4