Języki obce

 

    Specjalizujemy się w efektywnym uczeniu komunikacji językowej. Zajmujemy się uczeniem języków obcych oraz języka polskiego dla obcokrajowców

    Szkoła posiada sprawdzony, nowoczesny autorski program nauczania mający na celu wykształcenie swobody komunikowania się w języku obcym. Szkołą kieruje koordynator metodyczny Beata Nowicka, absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

     Stosujemy techniki oparte na  metodach wykorzystywanych w Europie, USA i Kanadzie (głównie metoda komunikatywna). Starannie wybieramy podręczniki, tak aby były aktualne i zawierały interesujące i użyteczne treści.   Dodatkowo przygotowujemy gry językowe, quizy, wycinki z prasy obcojęzycznej, Internetu, które mają na celu stymulowanie mówienia i pobudzanie kreatywności. Zajęcia prowadzone są w sposób dynamiczny i interaktywny. Praca w parach, grupach, metoda projektu, burzy mózgów umożliwiają stworzenie sytuacji z życia codziennego, w których studenci spontanicznie i chętnie komunikują się w języku obcym, dyskutują, odgrywają scenki sytuacyjne.

    Nasza skuteczność polega na prowadzeniu zajęć w języku docelowym już od pierwszych zajęć, nawet z zupełnie początkującymi, a misją naszego studia jest ułatwianie studentom jak najszybszego przełamania bariery językowej.
Jesteśmy zespołem lektorów młodych duchem, pasjonujących się nauczaniem, lubiących pracę z ludźmi. Chcemy przekazać nasz entuzjazm uczniom i pokazać, że uczenie się języka nie musi być żmudne ani nudne. W naszej szkole bardzo dbamy o miłą atmosferę na zajęciach, a niewielka liczba osób w grupie sprawia, że nikt nie czuje się anonimowy.

      Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które na lekcjach patrzą w podłogę i boją się odezwać, to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci przełamać Twój strach. Jeżeli znudziły Cię lekcje szkolne, to mamy coś dla Ciebie. Na naszych zajęciach pobudzimy Twoją kreatywność. Jeżeli próbowałeś różnych metod i wydaje Ci się, że już nigdy nie nauczysz się języka, pokażemy Ci, że to łatwiejsze niż myślisz.

     
Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godz. popołudniowych i porannych.

      Na kursach uczymy stosując podejście komunikatywne. Polega ono na stwarzaniu w trakcie zajęć warunków porozumiewania się możliwie najbardziej zbliżonych do naturalnych. Zajęcia w kameralnej grupie umożliwiają prowadzenie autentycznej rozmowy, poznania się nawzajem i bezstresowego wyrażania swych opinii.

I. Kursy dla dorosłych i młodzieży


Grupy 6 - 10 osobowe.
Cena: 750 zł za semestr – 60 godzin lekcyjnych.    (780 zł przy płatności ratalnej)
Zajęcia 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne.


Kursy przygotowujące do egzaminów FCE, CAE
Cena: 790 zł za semestr – 60 godzin lekcyjnych.    (820 zł przy płatności ratalnej)

Podział na grupy odbywa się poprzez test i rozmowę kwalifikacyjną.