NASZ ZESPÓŁ

Beata Nowicka

Współwłaścicielka i założycielka Centrum Edukacji i Rozwoju EUROCENTER.
Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania w Szczecinie i Uniwersytetu Illinois, USA. Certyfikowany coach ICF, pracuje według standardów metodologicznych i etycznych ICF.

Stale rozwija swoje kompetencje, bierze udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych coachów w kraju i zagranicą m.in warsztaty z dr Richardem Bolstadem ( Model Resolve, "the Wheel of Change", Maciejem Bennewiczem (Coaching Tao).

Jest członkiem- założycielem szczecińskiego oddziału międzynarodowego stowarzyszenia ICF Global. Prowadzi warsztaty z kreatywności, warsztaty teatralne, stworzyła autorski program coachingowy dla młodzieży i dorosłych "Out of the Box".

”Jestem coachem, ponieważ uwielbiam pracować z ludźmi. Moją misja jest wspieranie w rozwoju i wyjściu poza schemat dotychczasowego działania. Każdy z nas ma w sobie wszystkie niezbędne zasoby do wprowadzania zmian w swoim życiu i rozwoju. Czasem jednak potrzebujemy drugiej osoby, która pomoże nam poszerzyć perspektywę, odkryć i wzmocnić nasz potencjał, zobaczyć możliwości. Wierzę, że rozmowa, inspiracja i wsparcie mają niezwykły wpływ na drugiego człowieka i mogą pokierować go na tory prowadzące do odkrycia pasji i realizacji marzeń.Pomagam innym odkrywać i wzmacniać swoje umiejętności jako coach, lektor, metodyk, i trener.”

Ewa Łabieniec

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, Kierunek Nauczanie Początkowe, Studiów Podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Instytut Organizacji Przedsiębiorstw Warszawa) oraz MBA (Uniwersytet Gdański, Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów i Strathclyde University).

Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w działach personalnych, związanych z pracą z ludźmi, organizowaniem im przyjaznego środowiska pracy, stymulującego do angażowania się w pracę i pracy nad własnym rozwojem. Ma doświadczenie w pracy w firmach międzynarodowych i polskich. Wdrażała i zarządzała systemami motywacyjnymi, wynagradzania, szkoleń, rozwoju, ocen. Prowadziła szkolenia z motywacji, przywództwa. Posiada duże doświadczenie w rekrutacji.
Właścicielka firmy świadczącej usługi doradztwa personalnego.
Swoje kompetencje interpersonalne miała okazję sprawdzić w różnorodnych, często pełnych wyzwań, warunkach. Lubi pracować z ludźmi. Całe swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe związane jest z budowaniem dobrych, zdrowych relacji, tworzeniem warunków stymulujących rozwój.
Certyfikowany coach ICF. Entuzjastka coachingowych metod pracy z ludźmi, umożliwiających samodzielne odkrywanie własnego potencjału, mobilizowania się do działania i rozwoju

Paweł Cretti

Akredytowany Coach ICF ( International Coaching Federation)
Z wykształcenia mgr socjologii w specjalności komunikacja społeczna,. Ukończył studia podyplomowe z pedagogiki ogólnej oraz socjoterapii. Posiada licencję trenera piłki nożnej I klasy /UEFA A. Od 2002 r. zajmuje się pomocą psychologiczną - specjalizuje się w pracy z dziećmi, młodzieżą i sportowcami. W swojej pracy skupia się na pomocy młodym ludziom w odnalezieniu i wykorzystaniu własnego potencjału niezbędnego do rozwoju osobistego. W relacjach z ludźmi wykorzystuje łatwość nawiązywania kontaktów, szacunek dla innych i wiarę w indywidualną wartość każdego człowieka.

Motto zawodowe: „Tajemnica wspierania rozwoju innych tkwi w tym, by przyłapywać ich na tym, że robią coś dobrze”.