DLA DZIECI

Każde dziecko witamy w naszej szkole serdecznie i z uśmiechem! 

Praca z dziećmi  wymaga szczególnego  zaangażowania lektora prowadzącego. Naszymi głównymi celami w pracy z młodszymi uczniami jest stworzenie przyjaznej atmosfery oraz zaszczepienie pasji i "głodu wiedzy".

Dbamy o to, aby lektorzy prowadzący zajęcia z dziećmi byli dobrze przygotowani metodycznie i pedagogicznie, a przede wszystkim by lubili tę pracę i mieli dobry kontakt z dziećmi. Staramy się, aby nasze kursy jak najmniej przypominały naukę w szkole. Dzięki temu, że grupy są małe (6 – 8 osób) możemy umożliwić dzieciom naukę języka mówionego. Stosujemy podział na grupy wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat, 12-14 lat.

Nasze lekcje są dynamiczne i interaktywne. Gramy w gry językowe, odgrywamy scenki sytuacyjne;  lektorzy wykorzystują do nauki piosenki zespołów lubianych przez dzieci. Gramatyka przekazywana jest w atrakcyjny sposób - dużo przykładów i minimalna ilość teorii.

KURSY

Dzieci  7-9 lat

Cena: 790 zł za semestr – 30 lekcji x 45 minut (880 zł przy płatności ratalnej).

 

Dzieci 10-11 lat

Cena  790 zł za semestr - 30 lekcji x 45 minut (880 zł przy płatności ratalnej).  

 

Dzieci 12-14 lat

Cena: 890 zł za semestr – 30 lekcji x 50 minut (980 zł przy płatności ratalnej).  

 Zapraszamy do nas w celu zakwalifikowania do grupy o odpowiednim poziomie.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Serdecznie zapraszamy na lekcje indywidualne!

Języki:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, japoński,  polski dla obcokrajowców.

Zajęcia indywidualne  polecamy  szczególnie, ponieważ są najskuteczniejsze. Dopasowane dokładnie do  poziomu i indywidualnych potrzeb dziecka, w czasie, który najbardziej mu odpowiada. Zawsze można odwołać lekcję, na którą dziecko nie może przyjść i nie płaci się za nią.

Nie da się przecenić wartości jaką niesie indywidualny  kontakt  dziecka z lektorem i możliwość bezpośredniej komunikacji w przyjaznej atmosferze. Lektor dopasowuje tempo pracy do indywidualnego rytmu i osobowośći dziecka. W stosunkowo krótkim czasie dzieci osiągają znakomite rezultaty! Już po kilku miesiącach zaczynają komunikować się w języku obcym. Nie wierzysz? Zaufaj naszej nowatorskiej metodzie i naszemu doświadczeniu. Sprawdź nas.